Komentara: 2
Pregleda: 710

Atletika: Spartak uspešno zatvorio sezonu

26.09.2024. u 08:30h
Na samom kraju atletske sezone za takmičare AKŽ "Spartak", uskledilo je finale Kupa Srbije za mlađe juniore i juniorke, koje je održano proteklog vikenda u Kraljevu. Tri atletičarke "Spartaka" na ovom takmičenju borile su se da osvoje što veći broj bodova za svoj klub.

Najuspešnija među njima bila je Elena Puškar koja je pobedu odnela u trci na 1500 m sa rezultatom 4:51,26 min, dok je u trci na 800 m osvojila 3. mesto u vremenu 2:23,10 min. Odličan razultat u disciplini 400 m ostvarila je Višnja Vilov koja se u ovoj trci našla na 3. mestu sa rezultatom od 1:01,04 min, dok je 8. mesto zauzela u trci na 200 m prošavši kroz cilj za 26,75 s.

Atletika: Spartak uspešno zatvorio sezonuDajana Bašić Palković je u trci na 800 m zauzela 4. mesto u vremenu 2:26,46 min.

Sa svoje tri predstavnice na finalu Kupa Srbije za mlađe juniore i juniorke, AKŽ "Spartak" uspeo je da se nađe na osmoj poziciji od ukupno 23 kluba sa 46 bodova.