Pregleda: 1297

Džudo: Četiri medalje za Spartak na turniru u Beogradu

08.11.2022. u 10:28h
Džudisti Spartaka na „Kupu Žandarmerije“ održanom u Beogradu osvojili su četiri medalje i u generalnom plasmanu zauzeli 12. mesto. Nikola Rašović se istakao i okitio zlatnim odličjem.

Subotičani predvođeni trenerom Milanom Bogićem okitili su se sa zlatnom, srebrnom i dve bronzane medalje u Beogradu. U konkurenciji 600 takmičara iz 66 ekipa Spartakovi mališani su u ekipnom plasmanu zauzeli 12 mesto.

Nikola Rašović u kategoriji do 31kg uzeo je zlato, Luka Milić je u kategoriji do 28kg osvojio srebro, dok su se Jovana Bogić u kategoriji do 38kg i Mihajlo Stokanović u kategoriji do 28kg okitili bronzom.