Pregleda: 878

Džudo: Osam medalja za Spartak na "Trofeju Beočina"

17.10.2022. u 12:41h
U Beočinu je tokom vikenda održan 12. Međunarodni turnir u džudo „Trofej Beočina“ na kojem su takmičari Spartaka osvojili osam medalja.

Na turniru je učestvovalo oko 525 takmičara iz 52 kluba iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Bugarske, Slovenije, Hrvatske. Spartak je pod vođstvom trenera Roberta Martona, Milana Bogića i Vladimira Tanaskovića u jakoj konkurenciji uspeo da se domogne tri srebrne i pet bronzanih medalja, a u ukupnom plasmanu je zauzeo 9. mesto.

Srebrne medalje osvojili su: Mihajlo Stokanović u kategoriji 28kg, Nikola Rašović do 31kg i Emina Mezei iz sekcije Bajmok, do 56kg.

Bronzom su se okitili: Vukašin Đuran u kategoriji do 28kg, Luka Miljić do 28kg, Kemiveš Čange iz sekcije Čantavir do 43kg, Zoe Major preko 43kg iz sekcije Čantavir i Filip Ivanović do 55kg.