Pregleda: 882

Džudo: Osam medalja za Spartak na turniru u Padinskoj skeli

04.04.2022. u 16:00h

U Padniskoj skeli u subotu je održan 26. Međunarodni memorijal „Vladan Petrovic" u džudou. Turnir je okupio 600 takmičara iz 51 kluba među kojima se našao i Spartak. Spartakovi takmičari,  pod vođstvom trenera Milana Bogića, okitili su se sa osam medalja, od toga jednu zlatnu, dve srebrne i pet bronzanih i u ukupnom plasmanu zauzeli 10. mesto.

Džudo: Osam medalja za Spartak na turniru u Padinskoj skeliZlato je osvojio Relja Žagar, srebrom su se okitili Mihajlo Stokanović i Jovana Bogić. Bronzu su osvojili David Kovač, Vukan Stokanović, Nikola rašović, Uroš Budalić i Vukašin Đuran.