Pregleda: 571

Džudo: Šest medalja za Spartak u Stepanovićevu

10.10.2022. u 11:25h
U Stepanovićevu je održan Međunarodni memorijalni turnir „Mirko Petrović Pićina“ na kojem su džudisti Spartaka osvojili šest medalja.

Na turniru se nadmetalo 192 takmičara iz 32 kluba iz Srbije, Rusije, Bugarske, Crne Gore i Republike Srpske. Subotičani, predvođeni trenerima Milanom Bogićem i Vladimirom Tanaskoviće, u jakoj konkurenciji osvojili su jednu zlatnu, dve srebrne i tri bronzane medalje.

U konkurenciji juniorki Ana Štefković iz sekcije Bajmok u kategoriji do 70kg okitila se zlatom, dok je Tamara Tanasković, takođe is sekcije Bajmok u kategoriji do 52kg uzela srebrnu medalju.

Iljia Stokanović u konkurenciji mlađih kadeta u kategoriji do 60kg osvojio je bronzanu medalju.

Uroš Budalić u konkurenciji mlađih pionira  u kategoriji preko 66kg okitio se srebrom zauzevši drugo mesto, Marko Luvaš u kategoriji preko 66kg i David Kovač u kategoriji do 46kg izborili su bronzane medalje.