Pregleda: 926

Džudo: Spartak osvojio sedam medalja na međunarodnom turniru u Zrenjaninu

08.03.2022. u 10:45h
Na Međunarodnom turniru u Zrenjaninu koji je okupio oko 608 takmičara iz 53 kluba džudsti Spartaka osvojili su sedam medalja i ekipno zauzeli šesto mesto. Subotičani su se u jakoj konkurenciji pokazali odlično i okitili sa dve zlatne, dve srebrne i tri bronzane medalje.

Zlatne medalje osvojili su Relja Žagar u kategoriji do 28kg i Emina Mezei iz sekcije Bajmok u kategoriji do 56kg.

Srebrom su se okitili: Uroš Budalić u kategoriji preko 66kg i Rašović Nikola do 31kg.

Bronzane medalje izborili su: Luka Milić u kategoriji do 28kg, Jovana Bogić do 34kg i Filip Ivanović do 50kg.

U ukupnom plasmanu Spartak je zauzeo šesto mesto. Ekipu su predvodili treneri Milan Bogić i Vladimir Tanasković.

Pred džudistima Spartaka sledećek vikenda su borbe na tri fronta. Čeka ih  Seniorsko prvenstvo Srbije, klupski turnir za pocetnike i turnir Džudo kluba "Partizan".