Pregleda: 1523

Džudo: Subotičani osvojili tri medalje na „Memorijalu velikana“

01.11.2021. u 10:52h
Spartak je za vikend učestvovao na „Memorijalu velikana Vojvodine“ u džudou koji je po drugi put održan u Novom Sadu.

Turnir je, kroz dva dana takmičenja, okupio više od 500 takmičara iz Rumunije, Mađarske, Makedonije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Kazahstana, Grčke i Srbije. Subotičani su se nadmetali oba dana i osvojili tri medalje.

Prvog dana, u konkurenciji U11, Anđela Radaković iz džudo sekcije Bajmok  osvojila je bronzanu medalju u kategoriju do 38kg, dok su Mateja  Borojević i Tamara Tanasković u borbama za odličje poraženi.

Veljko Borojević  u kategoriji do 66kg u konkurenciji mlađih pionira okitio se srebrnom medaljom, a i Emina Mezei je uzela bronzu u kategoriji do 52kg.

Džudo: Subotičani osvojili tri medalje na „Memorijalu velikana“Džudo: Subotičani osvojili tri medalje na „Memorijalu velikana“Ekipu su predvodili treneri Milan Bogić i Vladimir Tanasković.