Komentara: 2
Pregleda: 1495

Džudo: Subotičani treći na turniru u Stepanovićevu

10.10.2023. u 14:42h
Na Međunarodnom memorijalnom džudo turniru Junior open „Mirko Petrović - Pićina“ održanom u Stepanovićevu Spartakovi takmičari u jakoj konkurenciji su se okitili sa 10 medalja.

Na turniru se nadmetalo 207 džudista iz 38 klubova iz Bugarske, Hrvatske, Republike Srpske, Rumunije i Srbije. Subotičani su u  ukupnom plasmanu zauzeli treće mesto, dok su  u konkurenciji mlađih devojčica bili najbolji.

Zlatne medalje osvojili su: Luka Milić do 30kg, Nikola Rašović do 34kg, Čenge Kemiveš do 36kg, Veljko Borojević do 73kg i Mateja Borojević preko 100kg.

Džudo: Subotičani treći na turniru u StepanovićevuSrebrom su se okitili:  Jovana Bogić do 40kg, Anđela Radaković do 44kg (sekcija Bajmok) i Maksim Muhadinović do 46kg.

Bronzane medalje osvojili su:  Tara Bojanić do 40kg (sekcija Bajmok) i Lea Marković do 44kg (sekcija Bajmok).

Ekipu su predvodili treneri, Milan Bogić i Vladimir Tanasković.