Pregleda: 1271

Fudbal: Bačka 1901 poražena u Staroj Pazovi

02.11.2020. u 17:13h
Bačka 1901 ostala je bez bodova u Staroj Pazovi. Jedinstvo je u nastavku utakmice rešilo pitanje pobednika preko Šokića i Petrovića koji je bio precizan sa bele tačke.

Fudbaleri Bačka 1901 poraženi su od Jedinstva sa 2:0 u 15. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina. I pored dobre igre Subotičana u nastavku je domaćin rešio pitanje pobednika i stigao do tri boda.

Prvo poluvreme proteklo je u izjednačenoj igri uz nekoliko prilika na obe strane, ali su mreže ostale mirne. Nastavak meča doneo je radost domaćina. Đokić je bio precizan posle akcije koja je išla po levoj strani. Na 2:0 povisio je Patrović iz jedanaesterca. Đurović je u žaru borbe nesmotreno reagovao i nepropisno zaustavio Ranđića, a sudija pokazao na belu tačku. Petrović je bio precizan i postavio konačan rezultat 2:0.

Jedinstvo – Bačka 1901 2:0 (0:0)
Đokić 54’, Petrović u 61’ (p)

Jedinstvo: Jovišić, Lazić (Ranđić), Kačar, Gavrilović (Tošić), Đokić (Maoduš), Zeljković (Šarac), Nikolić, Vasović, Perović, Krkobabić, Ivetić.

Bačka: Pilipović, Đurović, Bjedov, Simić, Mezei, Matijević, Manojlović, Provči, Bošković (Šafranj (Pavlović), Lazić, Bursać.

U narednom kolu Bačka 1901 dočekuje Radnički iz Sombora.