Pregleda: 699

Fudbal: "Golubice" slavile u Nišu (0:4)

01.04.2022. u 15:04h
U trećoj utakmici plejofa Spartak je slavio sa 4:0 protiv Mašinca u Nišu. „Golubice“ su već u prvom poluvremenu stekle prednost od tri gola, u nastavku overile trijumf.

Subotičanke su stekle prednost već posle tri minuta igre. Vesna Milivojević je udarcem sa 17 metaramatirala Jovićevu. Na asisenciju Živane Stupar, Tijana Filipović je udvostručila prednost Spartaka – 0:2, a do odlaska na odmor u listu strelaca upisala se Trip - 0:3.

U nastavku je Spartak i dalje bio dominantniji tim na terenu. Mogle su „golubice“ upisati i ubedljiviju pobedu da su sve šanse iskoristile. Tačku na trijumf stavila je Kusi svojim pogotkom u 51. minutu – 0:4.

Mašinac – Spartak 0:4 (0:3)
Milivojević 3’, Filipović 17’, Trip 38’, Kusi 51’

Mašinac: Jović (V. Stanković), Nikolić (Čogurić), Vučković, M. Stanković, Vasiljković, Stevanović, Krstić (Ilić (Janković)), Pavlović 8Todosijević), Marjanović, Vilet, Đorđević.

Spartak: Mihajlović, Baka, Nađ, Frajtović, Milivojević, Trip, Ćirić, Filipović, Kusi (Ilić), Levis, Stupar.

U narednom kolu koje se igra za dve nedelje Spartak ponovo gostuje i to u Zemunu gde će snage odmeriti sa Slogom.