Fudbal (Ž): Derbi meč Spartaka i Mašinca u nedelju na Gradskom stadionu
30.09.2017. u 20:10h
Spartak u 5. kolu Super lige Srbije dočekuje Mašinac iz Niša. Utakmica se igra u 15 časova na Gradskom stadionu kada će Golubice pokušati protiv neugodnog rivala da uknjiže novi trijumf.

Šampionke Srbije, fudbalerke Spartaka u nedelju će ugostiti Mašinac iz Niša. Subotičanke su odlično otvorile novu sezonu i posle četiri odigrana kola imaju maksimalan broj bodova. Tim Borisa Arsića nadigrao je sve protivnike, upisao tri pobede sa ubedljivim rezultatom od 4:0 i jednu od 2:0 protiv Crvene zvezde. Pred golubicama je novi izazov, derbi sa Nišlijkama koji se igra u nedelju od 15 časova na Gradskom stadionu.
Izvor:
Subotica.com
Postavljeno pre 7 godina i 5 meseci
Povezane teme
Komentara
0
Napiši komentar
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.