Pregleda: 824

Futsal: "Full feel" poražen u Somboru (3:2)

28.09.2022. u 11:30h
Startovala je nova sezona u Vojvođanskoj futsal ligi, grupa Sever. Ekipa Full feel je poražena u Somboru od ŽAK Juniora sa 3:2.

Domaći tim je prvi došao do prednosti posle 14. Minuta igre kada je Vidaković zatreao mrežu Subotičana. Ubrzo su gosti izjednačili preko Kotaraša i prvi deo je završen nerešen 1:1.

Nastavak je doneo čvršću i dinamičniju igru. Ponovo su Somborci stekli prednost pogotkom Bandobranskog. Neizvesnost u meč uneo je Grabež zatresavši mrežu ŽAK Juniora u 34. minutu. Činilo se da će Full Feel upisati bod na startu, ali se Bandobranski po drugi put upisao u listu strelaca za konačnih 3:2 i pobedu Somboraca.

ŽAK Junior – Full feel 3:2 (1:1)