Pregleda: 671

Futsal: SAS bolji od Spartaka (1:5)

13.09.2022. u 11:28h
Spartak je pretrpeo poraz od zrenjaninskog SAS-a od 5:1 u 2. kolu Druge futsal lige Srbije. Nakon velike borbe na terenu gosti uspeli da dođu do prednosti. Iako je početkom drugog poluvremena Spartak smanjio preko Guberinić, gostu su nakon toga još tri puta zatresli mrežu i odneli bodove iz Subotice.

Gosti su stekli prednost posle desetak minuta igre preko Bačvanskog, a potom je i udvostručili sjajnim pogotkom Aranitovića i na pauzu otišli uz prednost od 2:0.

Na početku drugog dela Veselin Guberinić je smanjio na 2:1. Imali su Subotičani još nekoliko dobrih prilika, ali je odbrana Zrenjaninaca odolevala. Matić je povisio vođstvo gostiju, potom postigao i drugi gol za 4:1, a tačku na meč stavio je Bačvanski.

Futsal: SAS bolji od Spartaka (1:5)Spartak – SAS 1:5 (0:2)
Guberinić 24’ – Bačvanski 10’,40’, Aranitović 14’, Matić 29’,39’

Spartak: Bjelica Čučanović, Popović, Čičić, Stanić, Horvacki, Nedić, Petrović, Guberinić, Kujundžić, Veličković, Vojnić Tunić, Bašić.

SAS: Rodić, Radenković, Aranitović, Novković, Škorić, Popović, Delić, Matić, Bačvanski, Milićev.

U sledećem kolu Spartak gostuje u Blacu gde će se sastati sa ekipom Jastrepca.