Pregleda: 689

Futsal: Spartak ubedljiv protiv Kalče (5:0)

16.11.2022. u 09:31h
Spartak je u 11. kolu Druge futsal lige ostvario ubedljivu pobedu od 5:0 nad ekipom Kalče iz Niša. Iako je prvo poluvreme završeno uz minimalnu prednost domaćina, u nastavku su Subotičani dominirali na parketu i na kraju zasluženo osvojili bodove.

Spartak je do prednosti stigao posle 11 minuta igre. Đorđe Celin je uspeo da nadmudri odbranu Nišlija i zatrese mrežu.

Nastavak utakmice je protekao u efikasnijoj igri Subotičana. Lučanović je savladao Stamenkovića za 2:0, a onda su se raspucali Guberinić, Celin i Stanić i za tri minuta Subotičani su stigli do prednosti od 5:0 što je ispostavilo se i bio konačan rezultat utakmice.

Spartak - Kalča 5:0 (1:0)
Celin 11’, 34’, Lučanović 30’, Guberinić 33’, Stanić 34’

Spartak: Bjelica, Guberinić, Celin, Lučanović, Mijatović, Horvacki, Sili, Spremo, Bursać, Bašić, Nedić, Čičić, Stanić.
Kalča: Stamenković, Trojanović, Stanković, Prokić, Nikolić, Plužnikov, Petrović, Bulatović, Rančić.

U narednom kolu koje se igra u nedelju, 20. novembra, Spartak će ugostiti beogradski "Ekonomist" od 20 časova u Hali sportova.