Isključenja struje za 6. mart (petak)
05.03.2020. u 10:13h
Zbog radova na elektroenergetskom sistemu, jedan broj ulica u Subotici i okolnim prigradskim naseljima biće privremeno isključen sa elektro mreže. U slučaju loših vremenskih prilika radovi se odlažu.

Elektrodistribucija "Subotica" obaveštava javnost da će, zbog radova na elektroenergetskim objektima, 6. marta doći do prekida u isporuci električne energije na dole navedenim lokacijama i u terminima.
Za više informacija pozovite Elektrovojvodinu, ogranak Subotica, putem telefona 024/619-300.
Subotica
- 08:20 - 14:20 Podgorska (isključenja po potrebi zbog seče rubnih stabala).
- 08:40 - 11:40 Glamočka, Novoselska između Glamočke i Omiške, početak Geze Saboa i Trogirska (br. 13 i 15).
- 09:15 - 10:40 Mihalja Servoa između br. 24 i 50.
- 11:00 - 14:30 Virovitička ulica.
Kelebija
- 08:00 - 14:00 Cvetna, Lovačka, Zelena, Pčelarska, Omladinska i delovi Liparske, Obalske i Čavolja u okolini (povremena isključenja zbog orezivanja rastinja).
Ljutovo
- 09:00 - 10:30 Ivana Mažuranića (br. 3 i 5), Dravska (br. 2, 4, 7, 9 i 15) i Svetozara Markovića trg (br. 1, 5 i 7) u okolini.
Bajmok
- 09:00 - 14:00 Deo JNA od Petefi Šandora do Mala Kapelske, početak Cara Lazara do Mlinske, Mlinska, Mije Mandića, deo Partizanske do Male Kapelske, Kosovski trg, deo Zrinjske do Male, Bregovita, Karađorđeva i deo Ive Lola Ribara između JNA i Bregovite.
Izvor:
Subotica.com
Postavljeno pre 5 godina i 3 nedelje
Povezane teme
Komentara
0
Napiši komentar
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.