Pregleda: 203

Karate: „Spartak Enpi“ osvojio četiri medalje na turniru u Prokuplju

09.10.2024. u 10:32h

Na 18. Internacionalnom karate turniru „Toplica open 2024“ održanom u Prokuplju Spartak Enpi je osvojio četiri medalje. Na ovom takmičenju nadmetalo se preko 300 takmičara iz Bugarske, Severne Makedonije, Crne Gore i Srbije. Subotički klub je nastupio sa tri takmičara koja su se okitila sa tri zlatne i jednom srebrnom medaljom.

Tadija Todorović osvojio je dve zlatne medalje – borbe pojedinačno – 52 kg i apsolutna kategorija, Petra Stojanović – kate pojedinačno juniorke – okitila se zlatom i Nađa Stojanović – kate pojedinačno kadetkinje – srebro.

Karate: „Spartak Enpi“ osvojio četiri medalje na turniru u ProkupljuSledećeg vikenda, karatiste Spartak Enpija očekuje prijateljski turnir u Odžacima – „Zlatna pesnica“.