Pregleda: 1231

Karate: Takmičari mlađih kategorija "Spartak Enpija" osvojili 50 medalja u Zrenjaninu

15.03.2022. u 11:24h

Na  Prvenstvu Srbije, u okviru Srpske karate-do konfederacije, koje je održano u Zrenjaninu, a na kojem je nastupilo preko 900 takmičara iz 48 klubova iz cele Srbije, Spartak-Enpi je nastupao sa 36 takmičara u svim uzrasnim kategorijama. Subotičani su osvojili  ukupno 50 medalja od toga 22 zlatne, 14 srebrnih i 14 bronzanih.

Zlatom su se okitili: Kate: Dušan Jelačik, Luka Boroš, kata tim poletaraca (Dušan Jelačik, Stefan Marunić, Uroš Josić,  kata tim poletarki (Anastasija Bobić, Dunja Gojkov, Andrea Madar). Borbe: Tadija Todorović - ipon, Radija Todorović – sanbon, Vuk Miletić – ipon, Sergej Pokornić – ipon, Milovan Bukilić  – sanbon, Leon Budinčević – sanbon, Ognjen Pokornić  – ipon, Ognjen Pokornić  – sanbon, Petra Kerleta – ipon, Ema Kopilović  – ipon, Nikoleta Čupak – sanbon, tim pionira – ipon (Tadija Todorović, Luka Boroš, Vuk Miletić, Pavle Kerleta), tim pionira – sanbon (Tadija Todorović, Luka Boroš, Vuk Miletić, Pavle Kerleta), tim ženskih nada – ipon (Ivona Miljački, Teodora Ćojder, Ema Kopilović, Milica Vasić), tim ženskih nada – sanbon (Ivona Miljački, Teodora Ćojder, Ema Kopilović, Milica Vasić), tim muških nada – ipon (Uroš Marodić, Sergej Pokornić, Nenad Kolar, Leon Budinčević), tim kadetkinja - sanbon (Nikoleta Čupak, Ivana Ilin, Maša Ilin).

Karate: Takmičari mlađih kategorija "Spartak Enpija" osvojili 50 medalja u ZrenjaninuSrebro su osvojil: Kate: Stefan Marunić, Mila Vrućinić. Borbe: Pavle Kerleta – ipon, Luka Boroš – sanbon, Leon Budinčević – ipon, Stefan Ćeran  – ipon, Stefan Ćeran – sanbon, Ivona Miljački - ipon, Ivona Miljački – sanbon, Milica Vasić – ipon, Maša Ilin – sanbon, Petra Kerleta – sanbon, Teodora Ćojder – sanbon, tim kadetkinja - ipon (Nikoleta Čupak, Ivana Ilin, Maša Ilin).

Karate: Takmičari mlađih kategorija "Spartak Enpija" osvojili 50 medalja u ZrenjaninuBronzane medalje osvojili su: Kate: Anastasija Bobić, Dunja Gojkov Dunja, kata tim ženskih nada (Nikolina Davidović, Jana Papić, Andrea Madar), kata tim pionira (Vukašin Jovanović, Aleksa Govorković, Milan Stevanović). Borbe: Pavle Kerleta – sanbon, Milovan Bukilić  – ipon, Uroš Marodić – ipon, Stefan Bošnjak – ipon, Stefan Bošnjak – sanbon, Ema Kopilović – sanbon, Maša Ilin  – ipon, Nikoleta Čupak – ipon, Ilin Ivana – ipon, Ivana Ilin – sanbon.