Pregleda: 986

Mali fudbal: Spartak i Full feel poraženi na startu drugog dela prvenstva

23.02.2022. u 09:42h
Nastavljeno je takmičenje u Futsal ligi Vojvodine, grupa Sever, a subotičke ekipe "Spartak" i "Full Feel" su pretrpele poraze u okviru 8. kola. "Spartak" je u Somboru poklekao od ŽAK "Juniora" izgubivši 4:2, dok je "Full feel" na domaćem terenu poražen od Letećih Holanđana iz Vrbasa sa 6:2.

SPARTAK PORAŽEN OD ŽAK JUNIOR-A

Spartak je na startu drugog dela pretrpeo poraz i to na gostovanju.

Somborci su stekli prednost od 2:0 preko Radmanovića i Vulina i uz taj rezultat otišli na pauzu. U nastavku utakmice se vodila velika borba. Uspeli su Subotičani da golom Popovića smanje na 2:1, ali je Mančić vrlo brzo rešio neizvesnost i povećao vođstvo domaćina na 3:1. Momčilo Arežina je smanjio na gol razlike, a konačan rezultat postavio je Nebojša Mančić pogodivši po drugi put mrežu Spartaka – 4:2.

ŽAK Junior – Spartak 4:2 (2:0)
Radmanović 6’, Vulin 8’, Mančić 33’,40’ – Popović 31’, Arežina 33’

ŽAK Junior: Molnar, Radmanović, Vujin, Vukelić, Bojić, Tumara, Mančić, Vidaković, Vulin.

Spartak: Bjelica, Popović, Arežina, Vuković, Tomić, Zolnajić, Kujundžić, Bašić.
Vrbašani bolji od Full feel-a

FULL FEEL PORAŽEN OD LETEĆIH HOLANĐANA

Poveli su gosti auto golom Rajkovače, a onda su se trgli Subotičani i prokrenuli na 2:1 golovima Gavrića i Ivanovića. Međutim, u poslednjem minutu prvog dela Vrbašani poravnavaju rezultat 2:2.
U nastavku utakmice gosti su bili dominantniji i još četiri puta zatresli mrežu Full feel-a za konačnih 2:6.

Full feel – Leteći Holanđanin 2:6 (2:2)
Gavrić 11’, Ivanović 18’ - Rajkovača 9’ (ag), Draganić 20’, Radović 22’, 23’, 38’,  Peković 34’

Fill feel: Nikšić, Grabež, Francišković, Gavrić, Ivanović, Mitrović, Srednik, Kotaraš, Ruski, Građin, Sedlić, Rajkovača.

Leteći Holanđanin: Marinković, A. Šmit, Dragnić, M. Šmit, Peković, Danilović, Stjepović, Radović, Perović, Vujović, Milićević.

Spartak u narednom kolu dočekuje Leteće Holanđane, dok Full feel gostuje Hajduku u Kuli.