Pregleda: 1184

Mali fudbal: Spartak i Hajduk podelili bodove

02.11.2020. u 17:07h
Spartak je odigrao nerešeno u Kuli sa Hajdukom. Iako su Subotičani bili oslabljeni izostankom nekoliko igrača uzeli su bod.

U okviru 7. kola Futsal lige Vojvodine, grupa Zapad Spartak je odigrao nerešeno 4:4 sa Hajdukom u Kuli. Subotičani su u nekoliko navrata imali prednost, ali je domaći tim uspeo polovinom drugog dela da izjednači i bodovi su podeljeni.

Spartak je stigao do prednosti od 0:2 preko Uroša Glogovca. Smanjio je Bogovački već u četvrtom minutu. Borba se vodila, a onda je Goran Popović povećao vođstvo Subotičana na 1:3. Raspoloženi Kuljani sa dva brza gola stižu ponovo do izjednačenja pre odlaska na odmor 3:3.

U nastavku meča koji je protekao u izjednačenoj igri viđena su još dva pogotka. Bursać je doveo Spartak u vođstvo u 23. minutu, ali je Hajduk preko Šinke uspeo da izjednači i bodovi su podeljeni.

Hajduk – Spartak 4:4 (3:3)
Bogovački 4’, Delić 13’, Isakov 14’, Šinka 29 -Glogovac 2’,3’, Popović 10’, Bursać 23’.

Hajduk: Živkov, Isakov, Šinka, Savić, Jovanović, Bogićević, Senčuk, Bogovački, Šević, Delić, Bjekić, Olujić.

Spartak: Bjelica, Bursać, Popović, Glogovac, Lazić.

U narednok kolu Spartak gostuje u Vrbasu gde će snage odmeriti sa ekipom Leteći Holanđanin.