Pregleda: 937

Mali fudbal: Spartak poražen u Pančevu, ali nastavlja takmičenje

30.03.2021. u 16:41h
Spartak je i pored poraza obezbedio prolaz dalje u borbi za plasman u viši rang. Subotičani su u Pančevu poraženi od Dinama, ali nastavljaju svoju misiju.

Spartak je poražen od Dinama u Pančevu sa 4:2 u drugom meču plej-ofa Futsal lige Vojvodina. I pored toga subotičani su obezbedili prolaz dalje jer je prvi meč registrovan 5:0 u korist plavo- belih.
Domaći tim je dobro počeo meč. Poveli su Pančevci golom Vukovića, a potom je Pešterac udvostručio prednost. Nakon 15. minuta igre imali su igrači Dinama prednost od 3:0.

U nastavku utakmice Spartak je zaigrao agilnije. Smanjio je prednost preko Jakovića, ali je domaći tim ponovo bio precizan za 4:1. Tačku na meč stavio je Ivković golom u 37. minutu što je bilo dovoljno za plasman u dalje takmičenje i borbu za viši rang.

Dinamo – Spartak 4:2 (3:0)
Vuković 5’, 36’, Pešterac  6’, Stanković 15’ – Jaković 30’, Ivković 37’

Dinamo: Jaćimovć, Pešterac, Vuković, Milovac, Đikanović, Stanković, Ivanišević, Savkov.
Spartak: Bjelica, Kujundžić, Popović, Maksimović, Ivković, Jaković, Horvacki.

Naredni rival Subotičanima je Žak "Junior" iz Sombora. Utakmica se igra u nedelju.