Pregleda: 1420

Odbojkaši Spartaka pobedili Partizan

03.12.2012. u 15:02h
Izvor: RTV Yueco
Odbojkaši Spartaka zabeležili su i svoj četvrti trijumf u Super ligi.Sinoć u Hali sportova subotički odbojkaši savladali su ekipu Partizana maksimalnim rezultatom 3:0, po setovima (25:23, 25:23, 25:21).

Pred oko 1000 gledalaca odbojkaši Spartaka prikazali su odlični igru i zabeležili važna dva boda u borbi za opstanak u društvu najboljih.Uspeli su domaći u prvom setu da naprave osetniju razliku 16:12 što su do kraja prvog seta uspeli da sačuvaju, pre svega zahvaljujući Urošu Kecmanu i Luki Mediću koji su vodili ekipu do još jedne pobede.

Uzbudljivo je bilo i u naredna dva seta, smenjivali su se rivali u prednosti, a odbojkaši Spartaka smirenom igrom završili su set u svoju korist 25:23 za 2:0 u setovima.Odobjkaši Spartaka imali su prednost i u trećem setu 15:11, Partizan je uspeo da stigne ali domaći igrači uspeli su da smognu snage i preokrenu rezultat i set privedu kraju za konačnih 3:0.

U sledećem kolu subotički odbojkaši gostuju u Kladovu ekipi Đerdapa.