Ostvarite stipendiju i praksu u Infostud grupi

Kako navode iz kompanije "Infostud", stipendija obuhvata novčani iznos od 30,000 dinara na mesečnom nivou, na 12 meseci, zatim praksu u nekom od timova u okviru kompanije, kao i mogućnost zaposlenja posle završenog fakulteta.
Ove godine, na praksu se primaju studenti IT usmerenja, menadžmenta razvoja proizvoda, sistem administracije i digitalnog marketinga, bez obzira na godinu studija.
- Kako je jedna od naših najvažnijih vrednosti da stalno učimo i razvijamo se, želimo da pomognemo i mladima u njihovom profesionalnom razvoju i izboru karijernog puta. I ove godine godine dodelom stipendija želimo da podstaknemo studente koji žele da se razvijaju zajedno sa nama, uče o digitalnim proizvodima, ali i da daju svoj doprinos u razvoju usluga i sajtova Infostud grupe. Stipendija obuhvata novčani iznos, kao i praksu u našoj kompaniji za vreme trajanja stipendije - predočava Anja Balažević, iz HR tima Infostud grupe.
Osim što će studenti imati priliku da svoje prve poslovne korake naprave u oblasti internet biznisa, uz iskusne mentore i kolege, razvijaće svoje veštine komunikacije i timski rad, a nakon završetka prakse postoji mogućnost zaposlenja.
Korisnik Infostudove stipendije i programa sticanja prakse je i Vladimir Božin, iz generacije stipendista 2019, koji će praksu pamtiti kao dragoceno iskustvo.
- Tokom prakse u Infostudu sam imao prilike da sarađujem sa veoma kreativnom i stručnom ekipom i produbim znanja i veštine iz raznih oblasti, uz sjajnog mentora koji je u svakom momentu bio spreman da pomogne i usmeri - istakao je Božin. - Infostud se zaista potrudio da se što bolje upoznamo sa poslovnom kulturom i načinom poslovanja kompanije, a posle završene prakse zaposlio sam se i ostao sam član tima.
U Infostudu napominju da prosek ostvaren na studijama ne utiče na odluku o izboru kandidata, ali je važno da student nije stipendista neke druge kompanije.
- Ukoliko ste zainteresovani, i ispunjavate uslove, pošaljite nam svoj CV i dokaz o studiranju na mejl anja.balazevic@infostud.com a sve kandidate koji budu zadovoljili kriterijume Konkursa očekuje selekcija HR tima koja podrazumeva zadatak i intervju - poručuju iz subotičke kompanije.
Konkurs je otvoren do 12. novembra (do subote), a više informaacija možete dobiti na kooroporativnom sajtu kompanije "Infostud".