Pregleda: 316

Plivanje: Četiri medalje za Spartak u Kragujevcu

24.07.2024. u 12:13h
U Kragujevcu je tokom proteklog vikenda održano Letnje prvenstvo Srbije u plivanju za kadete do 13 i 14 godina, gde su takmičari Spartaka u ekipnom plasmanu zauzeli četvrto mesto sa osvojene četiri medalje.

U individualnoj konkurenciji Subotičani su se okitili sa tri medalje, od toga jednu zlatnu i dve bronzane, dok su u štafeti doplivali do srebra.

Miša Novović okitila se zlatom na 200m delfin, Petra Botka osvojila je dve bronze na 400m kraul i 400m mešovito.

Ženska štafeta 4x50m mešovito u u sastavu Miša Novović, Una Milošević, Lena Torbai i Petra Botka zauzela je 2. mesto i osvojila srebrnu medalju.