Komentara: 6
Pregleda: 1434

Plivanje: Mlađe kategorije Spartak-Prozivke nastupile u Adi, osvojili tri medalje

09.08.2022. u 12:00h

U subotu, 6. avgusta, u Adi je održan tradicionalni međunarodni plivački miting "Delfin Kup 2022", na kojem je nastupilo preko 310 dece iz Mađarske, Kenije, Rumunije, Ugande i trinaest klubova iz Srbije.

Plivački klub "Spartak - Prozivka" je učestvovao sa 16 mladih plivača, 7 momaka i 9 devojčica.

Osvajači medalja na ovom takmičenju, za  uzrast 9-10 godina, su Mark Šulc, koji je zauzeo prvo mesto u disciplini na 50 metara delfin i treće mesto na 50 metara leđno, dok je Mia Mihajlović zauzela treće mesto na 50 metara prsno u kategoriji.

Ekipu je predvodio trener Aleksandar Ilić.