Pregleda: 1124

Plivanje: Takmičari Spartak Prozivke osvojili 41 medalju na Jesenjem kupu, za ekipno drugo mesto

29.09.2021. u 15:57h
U subotu je na bazenu "Prozivka" održan "Jesenji kup Subotice" na kojem su učestvovali i plivači Spartak Prozivke u svim uzrasnim kategorijama i u ekipnom plasmanu, u jakoj konkurenciji, zauzeli 2. mesto.
Plivanje: Takmičari Spartak Prozivke osvojili 41 medalju  na Jesenjem kupu, za ekipno drugo mesto

Subotičani su ostvarili zapažene rezultate - okitili se 41 medaljom od toga sa 15 zlatnih, 12 srebrnih i 14 bronzanih.

Zlatne medalje u osvojili:  Leon Ujvari  na 50m slobodno i 100m delfin, Darko Rakić na 50m leđno, Ognjen Gabrić na 100m leđno, Luka Marks na 50m prsno, Nikolas Martin na 50m delfin i 100m mešovito, Olja Mihajlović na 50m slobodno, Petra Čajkaš na 100m leđno, 100m prsno i 100m mešovito, Mia Mihajlović na 50m prsno, Lena Torbai na 100m prsno, Nina Andrašić na 100m delfin, Ena Martić na 100m mešovito.

Srebrnim medaljama okitili su se: Bojan Martić na 50m slobodno, Ognjen Gabrić na 50m slobodno, David Farkaš na 100m prsno, Darko Rakić na 100m mešovito, Leon Ujvari na 200m mešovito, Nina Andrašić na 50m slobodno, Lena Torbai na 200m slobodno, Olja Mihajlović na 50m leđno, Una Milošević na 100m prsno i  100m mešovito, Milana Đurković na 100m mešovito, Ena Martić na 200m mešovito.

Bronzane medalje osvojili su: David Farkaš na 50m slobodno, Mark Šulc na 50m slobodno, Bojan Martić na 100m slobodno, Filip Miler na 100m i 200m slobodno, Filip Zarić na 50m leđno, Aleksa Horvat 50m prsno, Ivan Đuketić na 100m prsno, Danilo Skenderović na 100m delfin, Ognjen Gabrić na 100m mešovito, Luka Marks na 100m mešovito, Milana Đurković na 200m slobodno, Lena Torbai na 100m delfin, Nina Andrašić na 200m mešovito.