Prskanje komaraca tokom ove sedmice
03.08.2015. u 15:48h
Tretmani protiv larvi i odraslih komaraca sa zemlje i iz vazduha na području opštine Subotica biće izvedeni od 3. do 9. avgusta, saopštila je novosadska „Ciklonizacija“.

Kako se navodi, tačno mesto i vreme tretmana zavisiće od monitoringa i vremenskih uslova, a tretmani će se izvoditi preparatima na bazi lambda-cihalotrina i deltametrina.
Upozoravaju se pčelari da je preparat toksičan za pčele, te da košnice zatvore ili uklone najmanje pet kilometara od navedenih mesta tretiranja. Dejstvo preparata traje tri dana.
Izvor:
Subotica.com
Postavljeno pre 9 godina i 7 meseci
Povezane vesti

Od ponedeljka novo zaprašivanje komaraca
04.09.2015.
1

U sredu počinje zaprašivanje komaraca
15.06.2015.
16

Počelo uništavanje komaraca
12.05.2015.
5
Povezane teme
Komentara
0
Napiši komentar
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.