Pregleda: 888

Rukomet: Spartak i Crvenka odigrali nerešeno (22:22)

16.11.2023. u 08:21h
Rukometaši Spartaka podelili su bodove sa Crvenkom u 8. kolu Super B lige.

Iako su Subotičani bolje otvorili meč, gosti su do odlaska na odmor izjednačili. U nastavku se vodila ravnopravna borba na parketu, gol za gol i na kraju je utakmica završena bez pobednika.

Spartak je poveo sa 2:0 i imao odrćavao prednost sve do 20. minuta kada su gosti uspeli brzom serijom da poravnaju na 10:10. U završnici prvih pola sata ponovo Spartak dolazi do vođstva, ali Crvenčani uspevaju po drugi put da poravnaju rezultat 11:11.

Domaći tim je ponovo bio bolji na startu drugog dela, ali je dozvolio gostima da u 47. minutu preokrenu rezultat 16:18. Trgli su se Subotičani i došli do nove prednosti. Borba se vodila do same završnice, rezultat se smenjivao nekoliko puta i na kraju je utakmica završena bez pobednika 22:22.

Spartak – Crvenka 22:22 (11:11)

Spartak: Vojvodić, Ivanišević, Marić, Potpara, Maksimović, Kuburović 6, Miskin, Spasić 2, Laković 5, Spremo 2, Lisov, Bukvić 3, Ćosić 3, Cmiljanović, Kolarić.

Crvenka: Marjanac, Karanović, Mirić 5, Kragulj, Prolić, Miočinović, Švelko 3, Ivić 1, Pavićević, Račić, Egić 3, Tomić A. 5, Tomić M., Dragić 1, Feješ 4.

U naredenom kolu Spartak gostuje u Obrenovcu gde se sastaje sa ekipom Radničkog. Utakmica se igra u nedelju, 19. novembra, od 18 časova.