Rukomet: Spartak počeo pripreme, Laković ponovo na klupi

Rukometaši Spartaka započeli su pripreme za novu sezonu pod vođstvom trenera Slaviše Lakovića koji se vratio na klupu Subotičana. Cilj u novoj sezoni je da se postignu što bolji rezultati i ostvari povratak u elitni rang.
Ekipa će obaviti pripreme u Subotici za prvenstvo koje počinje 17. septembra kada će tim Slaviše Lakovića odmeriti snage sa Vrbasom. U sklopu priprema Spartak će odigrati desetak trening utakmica kako bi se ekipe što bolje uigrala za predstojeće izazove.
U odnosu na prošlu sezonu ekipa je pretrpela velike promene. Došlo je nekoliko novih igrača, ali se očekuje da će biti Spartak do starta prvenstvene trke još jači kako bi se postigao cilj i obezbedi plejof, a potom u društvu četiri najbolja tima i prvo mesto koje vodi u Superligu Srbije.