Pregleda: 825

Rukomet: Spartak poražen od Dinama (25:32)

05.02.2021. u 12:30h
Rukometaši Spartaka poraženi su od Dinama na domaćem terenu. Iako je prvo poluvreme bilo izjednačeno u nastavku su se gosti razigrali i odneli bodove.

Spartak je poražen u 13. kolu A grupe Arkus Superlige Srbije od Dinama iz Pančeva rezultatom 25:32. Početak je bio neizvestan, pa i prvih pola sata igre, ali je nastavak rešio pobednika. Iskusniji tim Dinama zasluženo je slavio.

U prvih dvadesetak minuta igralo se gol za gol. Spartak je imao prednost, ali su gosti stizali, a u 23. minutu i preokrenuli rezultat u svoju korist i poveli uz dva gola prednosti 10:12. Pred odlazak na pauzu bilo je 14:11, ali su Subotičani uspeli da smanje na gol razlike 14:15.

Drugo poluvreme je ipak donelo bolju igru Pančevaca. Uspeli su da iskoriste iskustvo i oslabljenost domaćina i na kraju osvoje nove bodove uz pobedu od 25:32.

Spartak – Dinamo 25:32 (14:15)

Spartak: Jovanović, Grozdić 3, Bižić, Spremo 4, Kojadinović 6, Ilić, Đurović 1, Skuban 3, Petrović 2, Vojvodić, Paić 1, Potpara 3, Kolundžić 1, Jovanovski, Obradović, Arđelan.

Dinamo: Pavlović 8, Bunjevčević 3, Bošković 3, Kovačević, Stanić2, Parić, Pavlović 1, L. Pavlović, Tomić, Mrdaković1, Urta, Golubović 4, Kostadinović 6, Vučković1, Radovanović, Mitrović 4.

U narednom kolu Spartak gostuje Partizanu u Beogradu.