Pregleda: 510

Rukomet: Spartak poražen u Vrbasu (25:22)

20.02.2023. u 16:54h
Nakon dvomesečne pauze rukometaši Spartaka nastavli su borbu z abodove u Super B ligi Srbije. Subotičani su na startu drugog dela šampionata u okviru 12. kola poraženi od Vrbasa rezultatom 25.22.

Domaći tim je bolje otvorio utakmicu i stekao prednost od dva gola koja je ispostavilo se bila nedostićna za Subotičane posle 30 minuta igre. U drugom poluvremenu Spartak je pružio veći otpor u odbrani, a napad je funkcionisao mnogo bolje. Uspevali su gosti da sustignu Vrbašane u nekoliko navrata i poravnaju rezultat, ali je završnica ipak pripala domaćinu. Vrbas je uspeo da doće do nove prednosti i na kraju meč privede kraju uz plus tri za pobedu od 25:22.

Vrbas – Spartak 25:22 (11:9)

Vrbas: Zekić, D. Bajrović, Mićunović, Dragnić 10, Roganović 2, Skuban, R. Kovačević, Mirković  2, B. Kovačević, Krivokapić,  Vujović 3, Musić, A. Bajrović, S. Kovačević, Žegarac 3, Gaćinović  5.

Spartak:  Gašić, Vojvodić,  Miskin 2, Stevović  3, Potpara 4, Momić  4, Radosavljević  2,  Laković  2, Spremo 1, Bukvić, Vuković, Ninković  1,  Živković  4, Perazić, Marić.

U narednom kolu Spartak gostuje u Beogradu gde se astaje sa ekipom Sinđelića.