Pregleda: 681

Rukomet: Spartak slavio protiv Crvenke (31:30)

15.11.2022. u 14:11h
Rukometaši Spartaka savladali su Crvenku u derbiju 8. kola Super B lige. Crvenčani su poveli, ali je domaći tim uspeo da preokrene, do kraja održi prednost i zasluženo slavi rezultatom 31:30.

Početak meča protekao je u čvrstoj i borbenoj igri gde su gosti poveli, a od 17. minuta Spartak posle izjednačenja preokrenuo rezultat u svoju korist. Posle 30. minuta igre na pauzu se otišlo uz izjednačen rezultat 15:15.

U nastavku su Subotičani zaigrali preciznije i stekli prednost od plus tri gola 20:17. Uspeli su Crvenčani da unesu neizvesnost izjednačenjem kod rezultata 20:20, ali se domaći tim nije dao salomiti. Povećali su ponovo prednost na četiri gola razlike, smirenije utakmicu priveli krajui uz pobedu od 31:30 došli do novih bodova.

Spartak - Crvenka 31:30 (15:15)

Spartak: Ninković 2, Momić 3, Miskin 1, Milović 3, Vuković, Milisavljević, Potpara 5, Gašić, Spremo 7, Radosavljević 4, Bošković, Bukvić, Rakić 3, Živković 1, Vojvodić, Pešić 1.

Crvenka: Marjanac, Podunavac 3, Mašić 4, Pavićević, Tomić, Dragić, Šveljo, Čabrilo 3, Ivić 4, Delibašić 5, Feješ 1, Prolić, Ivić, Neđović, Bošković 6, Račić 4.

U narednom kolu Spartak gostuje u Gajdobri ekipi Hercegovca. Utakmica se igra u nedelju od 20 časova.