Sportski rezultati ovog vikenda

20.03.2011. u 20:51h
Izvor: RTV Yueco

Košarkašice Spartaka i dalje bez pobede
Košarkašice Spartaka u meču četvrtog kola Super lige izgubile su od ekipe Radivoj Korać 66:79.Zbog zauzetosti Hale sportova utakmica je odigrana u Bačkoj Topoli.

Košarkaši Spartaka poraženi u Smederevu
U meču 22. kola Prve B lige u Smederevu, Vizura - Spartak 84:69 po četvrtinama (33:20,17:19,16:18,18:12).Košarkaši Spartaka u narednom kolu igraće protiv Jagodine.

Odbojkaši Spartaka sigurni na gostovanju u Pančevu
U meču 19. kola Prve lige u odbojci igrači Spartaka osvojili su nove prvenstvene bodove na gostovanju u Pančevu, Borac - Spartak 1:3 po setovima (20:25, 25:21, 23:25,19:25).Osvojenim novim bodovima igrači Spartaka ostaju na drugom mestu na tabeli Prve lige sa osvojenih 40 bodova.U narednom kolu odbojkaši Spartaka će na svom terenu ugostiti ekipu VGSK-a.

Fudbaleri Spartak Zlatibor vode zabeležili važna tri boda
Fudbaleri Spartak Zlatibor vode u okviru 19. kola Jelen Super lige na gradskom stadionu pobedili su ekipu Metalca rezultatom 2:0.Strelci za domaću ekipu bili su Simović u 59 I Vladimir Torbica u 88 minutu utakmice.Spartak je ovom pobedom nastavio niz od pet utakmica bez poraza I bez primljenog gola.