Sportski rezultati ovog vikenda

27.03.2011. u 20:16h
Izvor: RTV Yueco

Košarkaši Spartaka izgubili na domaćem terenu
U 23. kolu Prve B lige za košarkaše, Spartak - Jagodina 80:89, po četvrtinama (21:12, 19:29, 21:20, 19:28).Igrači Spartaka u ovom susretu igrali su bez povređenih Radića i Vukolića.Domaće košarkaše nije služio ni šut, na kraju zaslužena pobeda ekipe iz Jagodine.

Stonoteniseri Spartaka zabeležili važne bodove
U okviru Super lige za stonotenisere, igrači Spartaka uspeli su da na teškom gostovanju protiv ekipe IMT zabeleže važnu pobedu.Izabranici Mirka Gavrilovića slavili su rezultatom 3:2.

Igračice ŽFK Spartak ne posustaju
Igračice ženskog fudbalskog kluba Spartak hrabro grabe prema tituli prvaka Srbije.Na gradskom stadionu u okviru 15. kola Prve lige, subotičke igračice savladale se sa ubedljivih 8:0 ekipu Šapca.U sledećem kolu izabranice Borisa Arsića gostuju ekipi Sušice.

Treći uzastopni trijumf rukometaša Spartak Vojputa
U meču 20. kola Prve lige u rukometu, Spartak Vojput - BASK 25:24 poluvreme (13:14).Tokom svih 60 minuta viđena je velika borba za svaku loptu.Utakmicu je obeležilo puno prekršaja i prekida.Najvažnije bodovi ostaju u Subotici.