Sutra počinju Svinjokoljski dani
27.11.2013. u 17:52h
U organizaciji restorana Fogodo i Udruženja odgajivača svinja rase mangulica, od sutra do 30. novembra na platou ispred Gradske kuće održaće se 6. Svinjokoljski dani.

U centru grada biće postavljeni mini šatori u kojima će biti izloženi proizvodi, a kao i prethodnih, i ove godine veliki broj izlagača iz Srbije i Mađarske prodavaće suhomesnate proizvode, sireve, med, domaće vino i rakiju.
Svečano otvaranje je sutra u 10 časova, a radno vreme će biti do kasnih popodnevnih sati. Organizatori kažu da će se proizvodi prodavati po povoljnim cenama, uz razne popuste.
Izvor:
RTV City
Postavljeno pre 11 godina i 4 meseca
Povezane teme
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.
Pravoslavni vernici od danas, srede 27. novembra pocinju sa jednim od 4 najveca posta - Bozicni post.
Na spasenje duse i zravlje tela.
Osim toga, mogli biste smisliti neki bolji naziv za manifestaciju.
Meni nece biti problem ali mozda smo i mi hteli da kupimo ili probamo nesto a ovako necemo biti u prilici da to ucinimo. Samo sam to htela reci.
Vernici katoličke veroispovesti nisu u korizmi. Korizma je uskršnji post.
Nemam reči. Neke ljude možeš isterati iz sela, ali selo iz nekih ljudi ne možeš nikako...
Da se razumemo - nemam ništa protiv pomenute manifestacije. Imam protiv mesta njenog održavanja. Šta je sledeće? Klanje svinja na sred Trga, kako bi se dokazao kvalitet i svežina proizvoda koji se prodaju? Strašno.