Pregleda: 1540

Tenis: Mila Polovina bez izgubljenog seta trijumfovala u Pančevu na Prvenstvu Vojvodine (U12)

15.11.2022. u 12:18h

Proteklog vikenda (12-13. novembar) u Pančevu, u organizaciji Teniskog saveza Vojvodine, održano je Prvenstvo Vojvodine - turnir "B" kategorije za dečake i devojčice do 12 godina.

Takmičarka Tenis kluba "Spartak" Mila Polovina (11) kao drugi nosioc turnira, osvojila je prvo mesto bez izgubljenog seta. Mila je u finalu pobedila Nikolinu Popćirić sa 7:6 6:1. Do finala Mila je došla savladavši Laru Lazić (6:2,6:1) u drugom kolu, a zatim i Taru Klipu (7:5, 6:0).

Na istom turniru Stefan Dimitrioski (11), takođe član TK "Spartak", borbu za titulu je završio u drugom kolu, ispostavilo se protiv finaliste U12 kategorije kod dečaka. Pre dve nedelje Stefan je bio drugi na Otvorenom prvenstvu Beograda (U12).