Pregleda: 1776

Tenis: Mila Polovina osvojila U12 turnir u Kuli, Stefan Dimitrioski treći kod dečaka

18.07.2022. u 20:28h

U okviru kalendara Teniskog saveza Vojvoodine proteklog vikenda održano je Otvoreno prvenstvo Kule, II kategorija, za dečake i devojčice do 12 godina. Na turniru je učestovalo  petoro takmičaraka koji treniraju i nastupaju u Tenis klubu "Spartak" - Mila Polovina, Stefan Dimitrioski, Sofija Mejić, Petrik PatrikAron Trenka.

Najviše uspeha je imala Mila, 33. u konurenciji devojčica do 12 godina, koja je turnir u Kuli osvojila po drugi put. Perspektivna Subotičanka je kao prvi nosilac do prvog mesta stigla sa samo dva izgubljena gema, u finalu je bila bolja od Minje Todorović iz Vojvodine rezultatom 6:1, 6:0.

Tenis: Mila Polovina osvojila U12 turnir u Kuli, Stefan Dimitrioski treći kod dečakaKod devojčica Sofija (126. na listi TSS) je bila treća, baš kao i Stefan (49. na listi TSS) koji je posle velike borbe zaustavljen u polufinalu od Nikole Radića, ispostavilo se pobednika turnira u konkurenciji dečaka. Stefan i Sofija su za svoj rezultat nagrađeni medaljom.