Vaterpolo: Spartak bolji od Taurunuma

Prvu četvrtinu Spartak je dobio sa dva gola razlike, dok je u drugoj deonici voćena velika borba i neizvesno je bilo do same zevršnice, ali su domaći igrači ipak bili spretniji i na pauzu otišli uz tri gola prednosti.
U nastavku utakmice, posebno u trećoj četvrtini Spartak je bio izuzetno dominantan i precizan uz sjajnu odbranu – 7:1. U završnici meča i gosti su se malo trgli, ali nedovoljno da urade nešto više i bodovi su ostali u Subotici.
Spartak – Taurunum 20:10 (5:3, 5:4, 7:1, 3:2)
Spartak: Ćalasan, Varkulja, Bulatović, Ivković 2, Šormaz 4, Hegediš, Ugarković 1, Jarić 3, Lugonja 1, Stojanović 6, Ivković 3, Todić, Imrić. Trener: Tešić.
Taurunum: Vićentijević, Orelj 1, Maksimović 1, Duduković, Nikolić 1, Beslać, Kecojević 1, Matičević 3, Šilobad 1, Pantović 1, Timotić, Ćosović 1, Ognjenović, Manojlović. Trener: Ivanović.
U narednom kolu ekipa gostuje beogradskom Vračaru, a meč se igra u subotu, 10. decembra.