Pregleda: 1308

Vaterpolo: Spartak Prozivka poražen od Banjice (11:12)

04.11.2019. u 10:09h
Niz poraza vaterpolisti Spartak Prozivke nastavili su, nažalost, i ovaj vikend. Na bazenu SRC "Prozivka" ovaj put, za gol je bila bolja ekipa Banjice - 11:12

U 4. kolu Prve A lige Srbije vaterpolisti Spartak Prozivke pretrpeli su poraz od Banjice rezultatom 12:11. Iako su Subotičani bili egal rival, gosti su golom razlike slavili i odneli bodove.

Prvu deonicu Spartak Prozivka je rešio u svoju korist, ali su gosti do poluvremena uspeli da poravnaju rezultat na 5:5. Treća četvrtina, koju su Beograđani rešili  golom prednosti, bila je odlučujuća. Subotičani do kraja nisu uspeli da anuliraju gol zaostatka i gostima je pripala pobeda. 11:12.

Spartak Prozivka – Banjica 11:12
(3:2, 2:3, 3:4, 3:3)

Spartak Prozivka: Ćalasan, Čabrilo 4, Varkulija 1, Kanata,Ivošević 1, Bulajić 4, Nedeljković, Klinovski, Stojanović 1, Zeljković, Jakić,

Banjica: Glušac, A. Šofranac, Živojinović, Janošević 1, L. Šofranac 3, Vasić, Bućan 6, Aksin, Bođović 1, Cvetković 1, Krstić, Gak, Ilić, Muškić.

U narednom kolu Spartak Prozivka gostuje ekipi Beograda.