Komentara: 2
Pregleda: 905

Vaterpolo: Spartak Prozivka poražen od Dorćola (12:10)

10.11.2021. u 13:08h
Spartak Prozivka je poražen od Dorćola rezultatom 12:10, u okviru 6. kola Prve B lige. Domaći tim, iskusniji u odnosu na Subotičane, dobio je prve tri četvrtine i na kraju slavio sa dva gola razlike.

Prva deonica protekla je u izjednačenoj igri, ali je Dorćol rešio u svoju korist sa 3:2. U drugoj četvrtini bolje prilike iskoristio je domaći tim za prednost od 9:6. U drugom poluvremenu je nastavljena borba, Dorćol je samo golom razlike dobio treću deonicu, dok je četvrta četvrtina pripala  vaterpolistima Spartak Prozivke koji su slavili sa 2:0, ali to nije bilo dovoljno da dođu bar do boda i domaći tim je trijumfovao sa 12:10.

Dorćol - Spartak Prozivka 12:10 (3:2,6:4, 3:2, 0:2)

Dorćol: Luketić, Cvetanović 1, Pantović, Joksimović 1, Purković, Mulić 1, Drobnjak, Šemsedinović 1, Rakić 2, Đurović 1, Timotić 4, Cincar, Milosavljević, Eraković.

Spartak Prozivka: Ćalasan, Varkulja, Šiša, Ivković 2, Lovadinov 1, Ćurčin 3, Ugarković 1, Jarić 2, Bešić, Lugonja 1, Šorš, Kovačević, Milošević, Radumilo.

U narednom kolu Spartak Prozivka je slobodna ekipa.