Pregleda: 985

Vaterpolo: Spartak Prozivka "remijem" okončao prvenstvenu trku

05.04.2022. u 12:11h

Spartak Prozivka je u poslednjem 18. kolu Prve B lige Srbije odigrao nerešeno 10:10 sa TENT-om iz Obrenovca. Veoma zanimljiv meč koji je odlučivao o prestižu na tabeli završen je bez pobednika, a Subotičanima je i bod bio dovoljan da ovu sezonu okončaju na četvrtoj poziciji.

Prva deonica posle neizvesne borbe okončana je nerešeno, ako i druga gde su poasle 16. minuta igre obe ekipe postigle po šest golova. U trećoj četvrtini Spartak Prozivka je bio bolji za gol, ali su gosti finiš meča rešili u svoju korist i bodovi su podeljeni 10:10.

Spartak Prozivka – TENT 10:10 (3:3, 3:3, 3:2, 1:2)

Spartak Prozivka: Ćalasan, Varkulja 1, Goločorbin, Krkelić, Šiša, Ivković 1, Ugarković 4, Lugonja, Dmitrašinović 1, Bešić, Bulatović 1, Kovačević 2, Todić, Nikolovski. Trener: Tešić.