Pregleda: 1014

Vaterpolo: Spartak Prozivka slavio protiv Šapčana (11:6)

07.02.2022. u 11:31h
Vaterpolisti Spartak Prozivke su pobedili Savu iz Šapca rezultatom 11:6 u okviru 11. kola Prve B lige. Od starta su Subotičani diktirali ritam i na kraju zasluženo slavili.

Prvu deonicu Spartak Prozivka je rešio golom razlike u svoju korist, kao i drugu pa su Subotičani na pauzu otišli sa plus dva gola - 3:1. U nastavku utakmice viđena je još bolja i efikasnija igra domaćina. Slavili su u trećoj četvrtini sa 4:2, dok su finiš meča rešili pobedom od 4:3 za konačnih 11:6.

Spartak Prozivka - Sava 11:6 (2:1, 1:0, 4:2, 4:3)

Spartak Prozivka: Ćalasan, Varkulja, Ugarkovič Krkelić, Lovadinov 1, Ivezić 5, Ivošević, Jarić 1, Dmitrašinović 3, Bešić, Bulatović 1, Kovačević, Tomić, Šiša.

Sava: Alimpić, Novaković 1, Babić 1, Urošević, Marić 1, Trbović, Savićević, Jezdimirović 1, Pantelić, Lazić, Zec 1, Mićanovič, Gošić, Mičić.

U narednom kolu Spartak Prozivka gostuje u Banja Luci.