Pregleda: 996

Vaterpolo: Spartak Prozivka slavio protiv Vračara u Beogradu (10:11)

17.03.2022. u 10:52h
Vaterpolisti Spartak Prozivke trijumfovali su protiv Vračara u Beogradu rezultatom 11:10 u okviru 15. kola Prve B lige. Subotičani su u prvoj četvrtini stekli prednost od plus jedan i posle neizvesne borbe taj gol je i odlučilo pobednika.

Prvu deonicu Spartak Prozivka je rešio u svoji korist sa 3:2, dok je druga tavršena posle velike borbe nerešeno 4:4. U nastavku utakmice obe ekipe su prikazale odličnu igru, viđena su po četiri gola a pitanje pobednika odlučila je stečena prednost Subotičana na startu za pobedu od 11:10 i osvajanje novih bodova.

Vračar - Spartak Prozivka 10:11 (2:3, 4:4, 2:2, 2:2)

Vračar: Leković, Šaban 3, Marković 1, Odalović 1, Ranđelović, Bojanović, Mojić, Koprivica 1, Rodić 1, Jovanović 1, Isajlović 1, Svilanović 1, Stevančević. Ilić.

Spartak Prozivka: Crnković, Krkelić, Lugonja, Radumilov, Tohai, Ivković 4, Kovačević 1, Jarić 4, Šuša, Bešić 1, Bulatović 1, Nikolovski, Todić.

Subotičani su odigrali 12 kola, neparan je broj ekipa pa svaka ima po dva kola pauze tokom sezone. Trenutno drže 4. poziciju sa šest pobeda, 5 poraza i remijem. U narednom kolu Spartak Prozivka dočekuje Singidunum iz Beograda. Utakmica je na programu u subotu.