Pregleda: 591

Vaterpolo: Subotičanke "potopile" Vračar (6:28)

21.12.2022. u 12:38h
Sjajnom igrom u 4. kolu Spartak je slavio protiv Vračara u Beogradu rezultatom 28:6. Već u prvom poluvremenu Subotičanke su stekle nedostižnu prednost od 15:0, što su u nastavku i potvrdile.

Posle prve deonice Spartak je poveo sa 6:0. U drugoj četvrtini Subotičanke su u potpunosti nadigrale Vračar za prednostod 15:0 pred odlazak na pauzu.

I u drugom poluvremenu Spartak je diktirao ritam igre, ali je domaći tim uspeo da u dva navrata savlada golmana subotičkog tima. U poslednjoj deonici Subotičanke su sa dva gola razlike meč privele kraju za konačnih 28:6.

Vračar - Spartak Patent CO 6:28 (0:6, 0:9, 2:7, 4:6)

Vračar: Kovačević, Mojisilović, Nakov 5, Aleksić 1, Mihailović, Teodorović, Marković. Trener: Rodić.

Spartak: Mesaroš, V.Kozma 3, L.Kozma 6, Kovačević 4, Tokić 3, Sitić 5, Mesaroš 2, Bikić 4. Trener Labadi.

U narednom kolu Spartak dočekuje Vojvodinu.