Pregleda: 709

Vaterpolo (Ž): Spartak bolji od Palilule (14:9)

29.11.2021. u 15:55h
Spartak je slavio protiv Palilule rezultatom 14:9 u okviru trećeg kola Prve B lige. Subotičanke su od starta bile dominantnije, iako su u trećoj četvrtini izgubile, na kraju su zasluženo upisale nove bodove.

Prvu deonicu su plavo – bele rešile u svoju korist sa 3:1. Nastavile su i u drugom delu da dominiraju i dobile sa 4:0 za odlazak na poluvreme uz rezultat 7:1. U nastavku utakmice gošće su se trgle i treću četvrtinu rešile u svoju korist sa dva gola razlike 3:5. I pak poslednja deonica je pripala domaćoj ekipi koja je slavila sa 4:3 za konačnih 14:9.

Spartak – Palilula 14:9 (3:1, 4:0, 3:5, 4:3)

Spartak: Mesaroš, Kozla 3, Kozla 4, Kovačević, Tokić 5, Pejić, Bugarski, Mesaroš 1, Balać, Žagar, Benedek, Huđec, Duranti(1).

Palilula: Kulić, Dimitrijević 2, Batinica, Vasić, Dimitrijević 2, Mirčetić, Branković, Matković 4, Radulović, Komlenac 1, Matković, Petrović, Vasić, Krsteski.

U narednom kolu Spartak se sastaje sa Vračarom.