Pregleda: 939

Vaterpolo (Ž): Spartak slavio u Šapcu (6:11)

28.02.2022. u 10:12h
Vaterpolistkinje Spartaka su u okviru 6. kola Prve B lige upisale pobedu protiv Šapca rezultatom 11:6. Boljom igrom u prvom delu utakmice i u poslednjoj četvrtini Subotičanke su stigle do novih bodova.

Spartak je prvu deonicu rešio u svoju korist 3:1, a potom i drugu dobio sa tri gola razlike za prednost od 7:2 pred odlazak na pauzu. U nastavku meča Šapčanke su krenule bolje u treću četvrtinu dobile sa 4:0, ali su Subotičanke završni deo utakmice identičnim rezultatom rešile u svoju korist i na kraju slavile rezultatom 11:6.

Šabac - Spartak 6:11 (1:3, 1:4, 4:0, 0:4)

Šabac: Aleksić 2, Jurošević, Milinković 1, Đukić 2, Atić 1, Petrović, Babić, Mijailović. Trener: Managa,

Spartak: Mesaroš, V.Kozla, L.Kozla, Kovačević, Tošić 6, Babčanji, Pejić 2, Mesaroš, Balać 2, Ljubičić, Rudić-Vranić, Benedek, Hudec. Trener: Kopunović.

Posle nepotpunog šestog kola Spartak drži čelnu poziciju sa maksimalnim ulinkom, pobedom više od Sente, narednog protivnika subotičke ekipe.